72. Kočár v uličce
Autor: Jiří Kozlovský
(1932 ? - 1960 ?)
signováno a datováno vpravo dole tužkou pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie, datace: 1958
Šířka: 11 cm, výška: 15,5 cm, rámování: 19,5 x 14,5 cm
Konec dražby: 21.07.2021 20:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč