232. Květiny
Autor: G. Lorenz
signováno vpravo dole Lorenz G., datováno 1933, malba zašpiněna
Technika: olej na plátně, datace: 1933
Šířka: 53 cm, výška: 39,5 cm, rámování: 50 x 63 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.12.2017 21:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč