244. Votlučka Karel - Karmelická ulice
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel, datace: 1933
Šířka: 45 cm, výška: 50 cm, rámování: 57 x 52 cm
Konec dražby: 05.10.2020 22:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 400 Kč