194. Mužská socha
Autor: Jaroslav Plichta
(1886 Třebochovice - 1970 Hořovice)
Signováno na plintě
Materiál: patinovaná sádra
Výška: 74 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.02.2022 20:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 200 Kč