Mužská socha

Autor: Jaroslav Plichta
(1886 Třebochovice - 1970 Hořovice)

Signováno na plintě
Materiál: patinovaná sádra
Výška: 74 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.02.2022 20:41 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 200 Kč