32. Na samotě u lesa
Autor: Vlado Filipovič
Monogramováno vlevo dole, rámováno, značeno na rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 58 cm, výška: 48 cm, rámování: 54,5 x 64 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 19.07.2021 20:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč