44. Pasáček ovcí
Autor: V. Sureau
(? - 19. stol.)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno ve zdobeném rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1851
Šířka: 65 cm, výška: 49 cm, rámování: 64 x 79,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 30.11.2021 19:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 800 Kč