245. Ansicht des Cometen vom Jahr 1819
Paspartováno a zaskleno
Technika: zinkografie
Šířka: 19,5 cm, výška: 16,5 cm, rámování: 34 x 35 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.12.2021 21:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč