246. L. Stopka - Žena v křesle
signováno a datováno vpravo dole, na rámu oděrky
Technika: olej na plátně, datace: 1927
Šířka: 66 cm, výška: 76 cm, rámování: 85 x 76 cm
Konec dražby: 25.09.2018 22:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč