246. Portrét
nesignováno, fixováno na kartonu
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 11,5 cm, výška: 21 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.12.2018 22:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč