47. Na vsi
Autor: Anna Macková Kováčová
(1887 Studeňany - 1969 Nová Paka)
signováno vpravo dole tužkou pod paspartou a v tisku, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 22 cm, výška: 18,5 cm, rámování: 31 x 44 cm
Konec dražby: 21.07.2021 20:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč