51. Hrající si děti
Autor: Zdeňka Táborská Kabátová
(1933 Praha)
Signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 27 cm, výška: 19,5 cm, rámování: 32,5 x 38 cm
Konec dražby: 21.07.2021 20:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč