Pražské motivy - konvolut, 2 kusy

Autor: Jaroslav Šefl
(1898 Obecnice - 1963 Obecnice)

signováno vpravo dole tužkou a v tisku vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 12 cm, výška: 16 cm, rámování: 38 x 30 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:06 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč