143. Balkón
Autor: Alexander Jakesch
(1862 Praha - 1934 Praha)
Signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, rámováno, paspartováno, zaskleno
Technika: lept
Šířka: 11 cm, výška: 15 cm, rámování: 41 x 33 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.07.2021 21:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč