Před statkem

Autor: Miroslav Kučera
(1910 Praha - ?)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 24 cm, rámování: 28 x 34 cm

Konec dražby: 20.07.2021 21:29 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč