113. Před statkem
Autor: Miroslav Kučera
(1910 Praha - ?)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 24 cm, rámování: 28 x 34 cm
Konec dražby: 20.07.2021 21:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč