Na návštěvě

Autor: V. Dalery

holandská škola přelomu 19/20 století, signováno vpravo dole, novější rám
Technika: olej na plátně, datace: 19/20. století
Šířka: 32,5 cm, výška: 26 cm, rámování: 36 x 42 cm

Konec dražby: 06.12.2017 19:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 900 Kč