Studie ženského portétu

Autor: Alfred Pirkhert
(1887 Sarajevo - 1971 Vídeň)

Signováno vlevo dole, rámováno, na reversu : vystovováno v roce 1920 v Frühjahrsausstellungu č. 759, autorský popisek, a věnování
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 23 cm, výška: 29 cm, rámování: 40 x 35 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 20.07.2021 21:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč