16. Na statku

Autor: C. Shayer

Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na dřevě
Šířka: 19 cm, výška: 26 cm, rámování: 38,5 x 31,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.09.2022 20:22 SELČ

Zbývá: 9d 7h 1m 5s

Vyvolávací cena: 4 700 Kč