5. Na statku

Autor: C. Shayer

Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na dřevě
Šířka: 19 cm, výška: 26 cm, rámování: 38,5 x 31,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.11.2021 20:06 SEČ

Zbývá: 12d 3h 10m 21s

Vyvolávací cena: 4 800 Kč