5. Na statku
Autor: C. Shayer
Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na dřevě
Šířka: 19 cm, výška: 26 cm, rámování: 38,5 x 31,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.11.2021 20:06 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 800 Kč