1. "Očekávaná pospolitost"

Autor: Endre Nemes
(1909 Pécsvárad - 1985 Stockholm)

Signováno a datováno vpravo dole tužkou, číslováno vlevo dole 41/150
Technika: litografie, datace: 1984
Šířka: 14 cm, výška: 21 cm, rámování: 39 x 31 cm

Konec dražby: 15.03.2022 20:00 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč