123. Barevná kompozice

Autor: Endre Nemes
(1909 Pécsvárad - 1985 Stockholm)

Signováno a datováno tužkou vpravo dole a na reversu, číslováno vlevo dole 88/150, paspartováno, zaskleno antireflexním sklem, rámováno
Technika: litografie, datace: 1971
Šířka: 48 cm, výška: 59 cm, rámování: 84 x 64 cm
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 10.05.2022 20:06 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč