Barevná kompozice

Autor: Endre Nemes
(1909 Pécsvárad - 1985 Stockholm)

číslováno vlevo dole 88/185, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 71 cm, výška: 59 cm, rámování: 62,5 x 74,5 cm

Konec dražby: 08.02.2022 20:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč