146. "Opuštěný dům"
Autor: Endre Nemes
(1909 Pécsvárad - 1985 Stockholm)
Signováno vpravo dole, rámováno a zaskleno, číslováno 9/90
Technika: kombinovaná technika, datace: 1976
Šířka: 55 cm, výška: 71 cm
Konec dražby: 11.07.2022 21:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč