Barevná kompozice

Autor: Endre Nemes
(1909 Pécsvárad - 1985 Stockholm)

vlevo dole číslováno 184/185, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 57 cm, výška: 44 cm, rámování: 61 x 77

Konec dražby: 06.04.2022 20:23 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč