Barevná kompozice

Autor: Endre Nemes
(1909 Pécsvárad - 1985 Stockholm)

Signováno vpravo dole, číslováno 40/185, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 57 cm, výška: 34 cm, rámování: 62 x 78,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.01.2022 19:13 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč