Barevná kompozice

Autor: Endre Nemes
(1909 Pécsvárad - 1985 Stockholm)

vlevo dole číslováno 13/185, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 60 cm, výška: 44 cm, rámování: 64 x 77,5 cm
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 05.04.2022 20:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč