201. Figury
Autor: Endre Nemes
(1909 Pécsvárad - 1985 Stockholm)
vlevo dole číslováno 10/50, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: suchá jehla
Šířka: 19,5 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 38 x 32 cm
Konec dražby: 07.06.2022 21:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč