Abstraktní kompozice v zelené

Autor: Endre Nemes
(1909 Pécsvárad - 1985 Stockholm)

Signováno vpravo dole tužkou, číslováno vlevo dole 192/310, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 51,5 cm, výška: 32 cm, rámování: 49 x 69 cm

Konec dražby: 07.06.2022 22:03 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč