278. Kompozice

Autor: Endre Nemes
(1909 Pécsvárad - 1985 Stockholm)

Signováno a datováno v tisku, tužkou číslováno 61/125, paspartováno, zaskleno antireflexním matným sklem, rámováno
Technika: litografie, datace: 1969
Šířka: 50 cm, výška: 67 cm, rámování: 82 x 65 cm
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 08.02.2022 21:23 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč