Šťastný dům

Autor: Endre Nemes
(1909 Pécsvárad - 1985 Stockholm)

Signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 89/215, rámováno, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 34 cm, výška: 53 cm, rámování: 65 x 45 cm

Konec dražby: 05.10.2021 20:31 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč