Barevné schéma

Autor: Endre Nemes
(1909 Pécsvárad - 1985 Stockholm)

Signováno a datováno vpravo dole, číslování vlevo dole 101/260
Technika: litografie, datace: 1971
Šířka: 60 cm, výška: 90 cm, rámování: 97 x 67 cm

Konec dražby: 06.12.2021 19:07 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč