37. Ráno na venkově
Autor: Niels Peter Christiansen
(1873 - 1960)
signováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 36 cm, výška: 26 cm, rámování: 37 x 48 cm
Konec dražby: 09.11.2022 20:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč