6. Matka s dcerou
Autor: Ewert Louis van Muyden
(1853 Albano, Itálie - 1922 Orsay, Francie)
Monogramováno vlevo dole, rámováno v masivním rámu, na reversu popisek a datace
Technika: olej na dřevě, datace: 1883
Šířka: 22 cm, výška: 19 cm, rámování: 30 x 35 cm
Konec dražby: 09.11.2021 20:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč