248. 2 kusy dekorativních konzolí
Zlacená dřevořezba. Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty od NPÚ přiloženo
Technika: dřevořezba, datace: 18. století
Šířka: 34 cm, výška: 15 cm
Konec dražby: 04.11.2020 22:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč