38. Romantická krajina

Autor: ? Mosali

signováno vlevo dole, původní blondel zlacený rám
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 55 cm, výška: 67 cm, rámování: 88 x 75,5 cm

Konec dražby: 26.09.2017 18:37 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč