38. Romantická krajina
Autor: ? Mosali
signováno vlevo dole, původní blondel zlacený rám
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 55 cm, výška: 67 cm, rámování: 88 x 75,5 cm
Konec dražby: 26.09.2017 18:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč