249. Petr Jaroš - Březový háj
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm, rámování: 46 x 37 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 25.09.2018 22:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč