248. Postava muže
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Šířka: 8,5 cm, výška: 13 cm, rámování: 27 x 23 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.06.2020 22:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 000 Kč