7. Zátiší se džbánem
Autor: Jules Paul Victor Robichon
(1839 Paříž - 1910 Paříž)
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno v masivním zlaceném rámu
Technika: olej na dřevě, datace: 1888
Šířka: 23 cm, výška: 15 cm, rámování: 30 x 28,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.11.2021 20:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč