Letní kytice

Autor: Karel Kundrát
(1900 Brandín u Tučap - ?)

Technika: olej na kartonu
Šířka: 26 cm, výška: 33 cm, rámování: 42,5 x 35,5 cm

Konec dražby: 10.08.2021 21:00 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč