249. Ivan Kulheim - Benátky
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 13 cm, výška: 23 cm, rámování: 39 x 27 cm
Konec dražby: 05.10.2020 22:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč