233. La gouffre - Propast
Autor: Jacques Dupont
(1909 Chatou, Francie - 1978 Paris, Francie)
signováno vlevo dole, na reversu autorský přípis a razítko galerie Kahn - Strassburg
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 81 cm, rámování: 85 x 69 cm pošk.
Odhadní cena: 13 000 - 18 000 Kč
Konec dražby: 07.12.2017 22:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 900 Kč