126. Před soumrakem
Autor: Oldřich Michael Brož
(1908 České Budějovice - 1995)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 62 x 82 cm
Konec dražby: 10.05.2022 20:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč