155. Před soumrakem v Jižních Čechách

Autor: Oldřich Michael Brož
(1908 České Budějovice - 1995)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 50 cm, výška: 50 cm, rámování: 62 x 82 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.08.2021 21:47 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč