25. Kachel
fajánský kachel, modrobílá ruční malba, původ: Delft, Holandsko, 18. století
Šířka: 13 cm, výška: 13 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 15.08.2022 20:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč