25. Před kavárnou

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 50 x 59,5 cm

Konec dražby: 08.02.2022 19:12 SEČ

Zbývá: 17d 9h 3m 6s

Vyvolávací cena: 3 700 Kč