244. Vegetace
Autor: Radmila Hrušková
(1956)
signováno vpravo nahoře, datováno 1981, olištováno
Technika: olej na plátně, datace: 1981
Šířka: 76 cm, výška: 97,5 cm, rámování: 100,5 x 78,5 cm
Konec dražby: 10.02.2020 18:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč