Vegetace

Autor: Radmila Hrušková
(1956)

signováno vpravo nahoře, datováno 1981, olištováno
Technika: olej na plátně, datace: 1981
Šířka: 76 cm, výška: 97,5 cm, rámování: 100,5 x 78,5 cm

Konec dražby: 01.03.2021 20:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 600 Kč