105. Klavírní largo

Autor: Rudolf Herbert Schlindenbuch
(1877 Písek - 1934)

signováno vpravo dole tužkou, autorské razítko vlevo dole
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 18 cm, výška: 24 cm, rámování: 42 x 37 cm

Konec dražby: 24.09.2017 21:28 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 550 Kč