146. Zimní cesta
Autor: Rudolf Kanka
(1899 - 1988)
Signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 34,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 30.11.2021 20:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč